Motto:

To be, or not to be — that is the question;
Whether ‘tis nobler in the mind to suffer
The slings and arrows of outrageous fortune,
Or to take arms against a sea of troubles,
And by opposing end them? To die, to sleep —
pondělí 5. listopadu 2007
5. listopadu 2007, 13:00 (ČR)
Tak jako při turné do USA, nachystal jsem na tomto místě prostor pro psaní on-line deníku v Indii, i když nutno podotknout, že tentokrát nebudu psát deník asi denně, naopak, mám obavu, že v Indii budu rád, když se k psaní internetového deníku dostanu během 14-denního pobytu víc než dvakrát či třikrát. Nezbyde mi nic jiného, než si průběžně dělat psané poznámky a pak je čas od času zanést na web.

Co lze uvést před cestou? Jede nás tentokrát 12 (Bortolottiová Dagmar, Gengela Roman, Gergelčíková Jarmila, Látal Jaroslav, Látalová Hana, Novotný Radek, Oleksík Zdenek, Solčányová Zuzana, Stará Miroslava, Šipr Jan, Šiprová Erika, Valentová Marie) a dva pomocníci (přátelé, manželé Steinichovi, kteří tak budou mít jedinečnou možnost – stejně jako my – poznat Indii z jiné strany, než jak to nabízí cestovní kanceláře). Odlétáme 17. listopadu 2007 v podvečer, s přestupem na londýnském Heathrow, cíl letu Amritsar. Pohybovat se budeme v oblasti Amritsar / Chandigarh / Delhi (viz mapa dole na této stránce – severozápadní část Indie. Vracíme se (krom trojice Hana, Slavoj a Roman, ti odlétají dříve) 1. prosince 2007. Kolik nás čeká v Indii vystoupení, co vše uvidíme, kde všude budeme, to je ve hvězdách. Indie je plná překvapení a my se na ně těšíme.

Poznámka: Stejně jako v USA, předpokládám, že další text bude bez háčků a čárek, budu rád, když se dostanu k počítači připojenému k Internetu, na českou lokalizaci Windows budu muset na hodně dlouho zapomenout :-)